Nieprzystosowanie społeczne lekkiego stopnia

Cześć, mam na imię Gosia vel Małgorzata i JESTEM NIEPRZYSTOSOWANA SPOŁECZNIE, a oto 22 powody dlaczego:

 

1 – Bo urodziłam się w czasach, w których kasety magnetofonowe przewijało się ołówkiem, a czas wolny wykorzystywany był do budowy szkół dla ślimaków, które prędzej czy później i tak zostawały rozjechane przez złośliwe dzieci na BMXach. W czasach, w których Mufasa był autorytetem, a zamiast Pokemonów kolekcjonowało się żetony z chipsów i hipopotamy z Kinder Niespodzianki.

2 – Bo uważam, że życie jest za krótkie, by nosić skarpetki do pary, kupować drogie torebki i lajkować wszystkie zdjęcia Kim Kardashian na Instagramie.

3 – Bo nie ćwiczę z Chodakowską i nie biegam nawet wtedy, gdy ucieka mi tramwaj, zamiast tego macham mu i patrzę jak odjeżdża.

4 – Bo irytuje mnie codzienne nakładanie tapety według szowinistycznej zasady “kobieta powinna się malować” i to, że blondynki chcą mieć facetów i kolor różowy na wyłączność, a obcasy są cholernie niewygodne i niezdrowe.

5 – Bo lubię, gdy w domu wszystko ma swoje miejsce, natomiast kult codziennego sprzątania i wkładania rzeczy do pudełek z białą kokardą uważam za stratę czasu i nie obchodzi mnie zdanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w tej kwestii.

6 – Bo wściekam się, gdy ktoś mówi do mnie w trzeciej osobie, nie nadaję się również do prowadzenia tzw. small talków i nie pytam ludzi, co u nich słychać jeśli kompletnie mnie to nie interesuje.

7 – Bo potrafię być szczera do bólu i biorę pełną odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje tej szczerości.

8 – Bo chipsy i czekoladę uważam za śniadanie idealne, nigdy nie wyciągam torebki herbaty z kubka i nigdy nie dopijam owej herbaty do końca. Odrzucają mnie ludzkie stopy i cisza.

9 – Bo uważam, że ludzie umierający w horrorach to idioci, a motto “Hakuna Matata” utrzymuje mnie w dobrej kondycji psychicznej.

10 – Bo nie przepadam za kwiatami i dziwię się, że ludzie nie rozumieją tego prostego faktu, iż wolę czekoladki.

11 – Bo nie lubię makaronu i sosu pomidorowego. Natomiast chętnie sprzedałabym nerkę za dojrzałe awokado.

12 – Bo wkurzają mnie układy, w których trzeba wejść komuś w dupę, by być kimś.

13 – Bo nie znoszę rozmów kwalifikacyjnych i większości idiotów, którzy je prowadzą.

14 – Bo nie cierpię zasady “dobra wiadomość to żadna wiadomość” oraz  zasady “człowiek człowiekowi wilkiem”, gdyż jest ona krzywdząca dla wilków.

15 – Bo nie lubię ludzi, którzy próbują dojść po trupach do celu i nie lubię też trupów, które im na to pozwalają.

16 – Bo nie wiem jak można obwiniać za wszystko mgłę i brzozę, gdyż jest to krzywdzące dla mgły i brzozy.

17 – Bo nie chcę żyć w kraju, w którym słowo “tolerancja” już dawno wyszło z mody, a słowo “pedał” jest zawsze na propsie.

18 – Bo wkurza mnie brak możliwości wyboru oraz ocenianie ludzi przez pryzmat pracy jaką wykonują, miejsca urodzenia, czy ilości pieniędzy w portfelu. W ogóle ocenianie ludzi przez jakikolwiek pryzmat jest do dupy.

19 – Bo chciałabym całkowicie zrezygnować z jedzenia mięsa, a mimo tego nie wyobrażam sobie życia bez pieczonego kurczaka.

20 – Bo nie lubię bogatych ludzi, którzy błagają o 4 zł rabatu, a sprzedawcę za ladą traktują jak idiotę bez żadnej szkoły.

21 – Bo denerwuje mnie to, że w szkołach nie uczą myśleć, tylko narzucają co jest dobre, a co nie. Wkurza mnie to, że Mickiewicz wielkim poetą był. Cygan również, a jakoś jemu pomników nie stawiają.

22 – Bo nie chcę brać ślubu tak samo mocno jak nie chcę rodzić dzieci i do szału doprowadzają mnie ludzie, którzy próbują wmówić mi, że przez to nigdy nie będę spełnioną kobietą. Niestety, bardziej niż związek małżeński i kredyty na mieszkanie cenię sobie niezależność i frytki z KFC.

23 – Bo nie trzymam się własnych przez siebie narzuconych ram i stworzyłam punkt 23. Jestem buntownikiem z wyboru, optymistą od urodzenia i nigdy nie wiem, w którym miejscu postawić przecinek.

 

Jeśli tak jak ja jesteś nieprzystosowany społecznie to myślę, że się polubimy. Witam Cię zatem w moich skromnych internetowych progach i zapraszam do odwiedzania mnie częściej.

 

Hakuna Matata i do przodu!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz